V26MLA0603NH
Číslo produktu DigiKey
F3822TR-ND - Páska a cívka (TR)
F3822CT-ND - Řezaná páska (CT)
F3822DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V26MLA0603NH
Popis
VARISTOR 34.5V 30A 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
34.5 V 30 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
38 V
Výrobce
Littelfuse Inc.
Nárazový proud
30 A
Řada
Energie
0,1J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
110 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
20 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
26 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (min)
31 V
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Napětí varistoru (typické)
34.5 V