V26MLA0603NR
Číslo produktu DigiKey
18-V26MLA0603NRTR-ND - Páska a cívka (TR)
18-V26MLA0603NRCT-ND - Řezaná páska (CT)
18-V26MLA0603NRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V26MLA0603NR
Popis
VARISTOR 34.5V 30A 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
34.5 V 30 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
38 V
Nárazový proud
30 A
Kapacita při kmitočtu
110 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
20 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
26 V
Napětí varistoru (min)
31 V
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Napětí varistoru (typické)
34.5 V