V150LA20BP
Číslo produktu DigiKey
F3033-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V150LA20BP
Popis
VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
229.5 V 6.5 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 20mm
Kategorie
Napětí varistoru (max)
243 V
Výrobce
Littelfuse Inc.
Nárazový proud
6.5 kA
Řada
Energie
80J
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
1600 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
150 V
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
200 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (min)
216 V
Pouzdro
Disk 20mm
Napětí varistoru (typické)
229.5 V