P3500SDLRP
Číslo produktu DigiKey
P3500SDLRPTR-ND - Páska a cívka (TR)
P3500SDLRPCT-ND - Řezaná páska (CT)
P3500SDLRPDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P3500SDLRP
Popis
THYRISTOR 320V 1KA DO-214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
320V Vypnutý stav 1 kA Ipp TVS tyristor DO-214AA, SMB
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
200 A
Výrobce
Littelfuse Inc.
Přídržný proud (Ih)
50 mA
Řada
Počet prvků
1
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita
65pF
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Spínací napětí
400V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Napětí ve vypnutém stavu
320V
Dodávaná velikost pouzdra
DO-214AA
Napětí v zapnutém stavu
4 V