TPSMF4L60A
Číslo produktu DigiKey
F7554TR-ND - Páska a cívka (TR)
F7554CT-ND - Řezaná páska (CT)
F7554DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPSMF4L60A
Popis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SOD123F
Podrobný popis
96,8V Svorka 4,1A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-123F
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
4,1A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
60V
Průrazné napětí (min)
66,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
96,8V