TPSMD36CA
Číslo produktu DigiKey
TPSMD36CATR-ND - Páska a cívka (TR)
TPSMD36CACT-ND - Řezaná páska (CT)
TPSMD36CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPSMD36CA
Popis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
58,1V Svorka 51,6A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
51,6A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
3000W (3kW)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Obousměrné kanály
36V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
40V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
58,1V