RBR5LAM60ATR
Číslo produktu DigiKey
RBR5LAM60ATR-ND - Páska a cívka (TR)
RBR5LAM60ACT-ND - Řezaná páska (CT)
RBR5LAM60ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RBR5LAM60ATR
Popis
DIODE SCHOTTKY 60V 5A PMDTM
Podrobný popis
Dioda 60 V 5A Montáž na povrch PMDTM
Modely EDA/CAD
RBR5LAM60ATR Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
250 µA @ 60 V
Dodávaná velikost pouzdra
PMDTM
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
60 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
5A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
550 mV @ 5 A