SZSMF4L60CAT3G
Číslo produktu DigiKey
18-SZSMF4L60CAT3GTR-ND - Páska a cívka (TR)
18-SZSMF4L60CAT3GCT-ND - Řezaná páska (CT)
18-SZSMF4L60CAT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZSMF4L60CAT3G
Popis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SOD123F
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
96,8V Svorka 4,1A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-123F
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
4,1A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
60V
Pouzdro
SOD-123F
Průrazné napětí (min)
66,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
96,8V