SZ1SMC40AT3G
Číslo produktu DigiKey
F11592TR-ND - Páska a cívka (TR)
F11592CT-ND - Řezaná páska (CT)
F11592DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZ1SMC40AT3G
Popis
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
Podrobný popis
64,5V Svorka 32,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
40V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
44,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,5V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
32,2A