ZXMS6004FFQTA
Číslo produktu DigiKey
ZXMS6004FFQTADITR-ND - Páska a cívka (TR)
ZXMS6004FFQTADICT-ND - Řezaná páska (CT)
ZXMS6004FFQTADIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZXMS6004FFQTA
Popis
IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 SOT23F
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 1,3A SOT-23F
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ZXMS6004FFQTA Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Proud - výstup (max)
1,3A
Mfr
Rds zap (typická hodnota)
350mOhm
Řada
Typ vstupu
Neinverzní
Digi-Reel®
Vlastnosti
Automatický restart
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti poruchám
Omezení proudu (pevné), Přehřátí, Přepětí
Typ spínače
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Počet výstupů
1
Třída
Automobilový průmysl
Poměr - vstup:výstup
1:01
Kvalifikace
AEC-Q101
Výstupní konfigurace
Spodní strana
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
N-kanál
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23F
Rozhraní
Zap./vyp.
Pouzdro
Napětí - zátěž
60V (max.)
Základní číslo produktu
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
3,3V, 5V