SZ1SMC40AT3G | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SZ1SMC40AT3G |
Popis | TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 64,5V Svorka 32,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Špičkový impulzní výkon 1500W (1,5kW) |
Mfr | Ochrana napájecího vedení Ne |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) |
Stav součásti Aktivní | Třída Automobilový průmysl |
Typ Zener | Kvalifikace AEC-Q101 |
Jednosměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 40V | Pouzdro DO-214AB, SMC |
Průrazné napětí (min) 44,4V | Dodávaná velikost pouzdra |
Omezovací napětí (max) při Ipp 64,5V | Základní číslo produktu |
Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 32,2A |