SZ1SMB36CAT3G
Číslo produktu DigiKey
SZ1SMB36CAT3GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SZ1SMB36CAT3GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SZ1SMB36CAT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZ1SMB36CAT3G
Popis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMB
Podrobný popis
58,1V Svorka 10,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
600W
Kapacita při kmitočtu
245pF při 1MHz
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
36V
Průrazné napětí (min)
40V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Omezovací napětí (max) při Ipp
58,1V
Dodávaná velikost pouzdra
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
10,3A