SMAJ48CA
Číslo produktu DigiKey
SMAJ48CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ48CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ48CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ48CA
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
77,4V Svorka 5,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ48CA Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,4V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5,2A
Řada
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
48V
Průrazné napětí (min)
53,3V