SMAJ24CA
Číslo produktu DigiKey
SMAJ24CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ24CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ24CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ24CA
Popis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
38,9V Svorka 10,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ24CA Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
38,9V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
10,3A
Řada
Špičkový impulzní výkon
400W
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
24V
Průrazné napětí (min)
26,7V