TV04A240JB-G | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | TV04A240JB-G |
Popis | TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 38,9V Svorka 10,28A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | TV04A240JB-G Modely |
Kategorie | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 10,28A |
Mfr | Špičkový impulzní výkon 400W |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Ochrana napájecího vedení Ne |
Stav součásti Aktivní | Aplikace Univerzální |
Typ Zener | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Obousměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 24V | Pouzdro DO-214AC, SMA |
Průrazné napětí (min) 26,7V | Dodávaná velikost pouzdra |
Omezovací napětí (max) při Ipp 38,9V | Základní číslo produktu |