Q6004D4RP
Číslo produktu DigiKey
F7843TR-ND - Páska a cívka (TR)
F7843CT-ND - Řezaná páska (CT)
F7843DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Q6004D4RP
Popis
TRIAC 600V 4A TO252
Podrobný popis
Triak Standardní 600 V 4 A Montáž na povrch TO-252 (DPAK)
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
25 mA
Přídržný proud (Ih) (max)
30 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Standardní
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
4 A
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
46A, 55A