T405-600B
Číslo produktu DigiKey
497-14801-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T405-600B
Popis
TRIAC SENS GATE 600V 4A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Triak Logický – citlivé hradlo 600 V 4 A Montáž na povrch DPAK
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
T405-600B Modely
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
5 mA
Výrobce
STMicroelectronics
Přídržný proud (Ih) (max)
10 mA
Balení
Trubice
Konfigurace
Jednoduchý
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ triaku
Logický – citlivé hradlo
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
4 A
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
30A, 31A