NANOASMDC010F-2
Číslo produktu DigiKey
18-NANOASMDC010F-2TR-ND - Páska a cívka (TR)
18-NANOASMDC010F-2CT-ND - Řezaná páska (CT)
18-NANOASMDC010F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NANOASMDC010F-2
Popis
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 60V 100 mA Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Kategorie
Čas do vypnutí
1 s
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
1.6 Ohms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
15 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Polymerový
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí - max
60V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Přídržný proud (Ih) (max)
100 mA
Pouzdro
1206 (3216 metrický), Konkávní
Vypínací proud (It)
250 mA
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,062" Š (3,20mm x 1,58mm)
Max. proud
10 A
Tloušťka (max)
0,039" (1,00mm)