LSIC2SD120N120PA
Číslo produktu DigiKey
238-LSIC2SD120N120PA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LSIC2SD120N120PA
Popis
DIODE MODULE SIC 1200V 120A
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole 2 nezávislé 1200 V 120A (DC) Montáž na šasi SOT-227-4, miniBLOC
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.8 V @ 60 A
Výrobce
IXYS
Rychlost
Nulová doba obnovy > 500mA (Io)
Balení
Trubice
Doba zpětného zotavení (trr)
0 ns
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 1200 V
Konfigurace diody
2 nezávislé
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Technologie
SiC (Silicon Carbide) Schottky
Způsob montáže
Montáž na šasi
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Pouzdro
SOT-227-4, miniBLOC
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
120A (DC)