Littelfuse LSIC1MO120E0080 Mosfet | Digi-Key Daily
1200 V, 80 mOhm SiC MOSFET
LSIC1MO120E0080
Číslo produktu DigiKey
F10335-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LSIC1MO120E0080
Popis
SICFET N-CH 1200V 39A TO247-3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1200 V 39A (Tc) 214W (Tc) Průchozí otvor TO-247AD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LSIC1MO120E0080 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 10mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
92 nC @ 20 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
+22V, -6V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1700 pF @ 800 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
214W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247AD
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
100mOhm při 20A, 20V