IXSH40N120L2KHV
Číslo produktu DigiKey
238-IXSH40N120L2KHV-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXSH40N120L2KHV
Popis
1200V 80M (40A @ 25C) SIC MOSFET
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1200 V 41A (Tc) 250W (Tc) Průchozí otvor TO-247-4L
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 5mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
53 nC @ 18 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
+20V, -5V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1214 pF @ 800 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
250W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-4L
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
15V, 18V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
104mOhm při 10A, 18V