L6004D8RP
Číslo produktu DigiKey
L6004D8RPTR-ND - Páska a cívka (TR)
L6004D8RPCT-ND - Řezaná páska (CT)
L6004D8RPDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L6004D8RP
Popis
TRIAC SENS GATE 600V 4A TO252
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Triak Logický – citlivé hradlo 600 V 4 A Montáž na povrch TO-252 (DPAK)
Kategorie
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
33A, 40A
Výrobce
Littelfuse Inc.
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Přídržný proud (Ih) (max)
15 mA
Stav součásti
Aktivní
Konfigurace
Jednoduchý
Typ triaku
Logický – citlivé hradlo
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C (TJ)
Napětí ve vypnutém stavu
600 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
4 A
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V