IXFH270N06T3
Číslo produktu DigiKey
IXFH270N06T3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFH270N06T3
Popis
MOSFET N-CH 60V 270A TO247
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 60 V 270A (Tc) 480W (Tc) Průchozí otvor TO-247 (IXTH)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
200 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
12600 pF @ 25 V
Stav součásti
Zastaralé
Rozptylový výkon (Max)
480W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247 (IXTH)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,1mOhm při 100A, 10V