72R050XPR
Číslo produktu DigiKey
18-72R050XPRCT-ND - Řezaná páska (CT)
18-72R050XPRTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
72R050XPR
Popis
PTC RESET FUSE 72V 500MA RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 72V 500 mA Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Kategorie
Čas do vypnutí
4 s
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
500 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
1.17 Ohms
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Polymerový
Pouzdro
Radiální, Disk
Napětí - max
72V
Velikost / rozměry
0,311" prům. x 0,122" T (7,90mm x 3,10mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
500 mA
Výška při usazení (max)
0,539" (13,70mm)
Vypínací proud (It)
1 A
Rozteč přívodů
0,201" (5,10mm)
Max. proud
40 A