CD17CD150JO3F
Číslo produktu DigiKey
338-3002-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CD17CD150JO3F
Popis
CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 pF Slída Kondenzátor 500 V Radiální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Rozteč přívodů
0,232" (5,90mm)
Kapacita
15 pF
Vlastnosti
RF, Vysoká kv., Nízké ztráty
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,449" D x 0,169" Š (11,40mm x 4,30mm)
Jmenovité napětí
500 V
Výška při usazení (max)
0,358" (9,10mm)