60R010XU
Číslo produktu DigiKey
F2000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
60R010XU
Popis
PTC RESET FUSE 60V 100MA RADIAL
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 60V 100 mA Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Odpor - výchozí (Ri) (min)
2.5 Ohms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
7.5 Ohms
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
60V
Velikost / rozměry
0,291" prům. x 0,122" T (7,40mm x 3,10mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
100 mA
Výška při usazení (max)
0,500" (12,70mm)
Vypínací proud (It)
200 mA
Rozteč přívodů
0,201" (5,10mm)
Max. proud
40 A