60R010XPR
Číslo produktu DigiKey
F5557CT-ND - Řezaná páska (CT)
F5557TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
60R010XPR
Popis
PTC RESET FUSE 60V 100MA RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 60V 100 mA Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Kategorie
Čas do vypnutí
4 s
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
2.5 Ohms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
7.5 Ohms
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Polymerový
Pouzdro
Radiální, Disk
Napětí - max
60V
Velikost / rozměry
0,291" prům. x 0,122" T (7,40mm x 3,10mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
100 mA
Výška při usazení (max)
0,500" (12,70mm)
Vypínací proud (It)
200 mA
Rozteč přívodů
0,201" (5,10mm)
Max. proud
40 A