1812L035/30DR
Číslo produktu DigiKey
F4158TR-ND - Páska a cívka (TR)
F4158CT-ND - Řezaná páska (CT)
F4158DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1812L035/30DR
Popis
PTC RESET FUSE 30V 350MA 1812
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 350 mA Ih Montáž na povrch 1812 (4532 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1812L035/30DR Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
150 ms
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
400 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
1.7 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
1812 (4532 metrický), Konkávní
Napětí - max
30V
Velikost / rozměry
0,179" D x 0,128" Š (4,55mm x 3,24mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
350 mA
Tloušťka (max)
0,049" (1,25mm)
Vypínací proud (It)
750 mA
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
40 A