LD1117ADT33TR
Číslo produktu DigiKey
497-3455-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-3455-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-3455-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LD1117ADT33TR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A DPAK
Modely EDA/CAD
LD1117ADT33TR Modely
Klidový proud (Iq)
10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Napětí - vstup (max)
15V
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1,3V při 1A