1206L150THWR
Číslo produktu DigiKey
F3372TR-ND - Páska a cívka (TR)
F3372CT-ND - Řezaná páska (CT)
F3372DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206L150THWR
Popis
PTC RESET FUSE 8V 1.5A 1206
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 8V 1.5 A Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1206L150THWR Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
300 ms
Odpor - výchozí (Ri) (min)
40 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
120 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
8V
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,065" Š (3,20mm x 1,65mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
1.5 A
Tloušťka (max)
0,039" (1,00mm)
Vypínací proud (It)
3 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
100 A