1206L075THYR
Číslo produktu DigiKey
F3370TR-ND - Páska a cívka (TR)
F3370CT-ND - Řezaná páska (CT)
F3370DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206L075THYR
Popis
PTC RESET FUSE 8V 750MA 1206
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 8V 750 mA Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1206L075THYR Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
200 ms
Odpor - výchozí (Ri) (min)
90 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
290 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
8V
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,065" Š (3,20mm x 1,65mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
750 mA
Tloušťka (max)
0,030" (0,75mm)
Vypínací proud (It)
1.5 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
100 A