1206L050/15YR
Číslo produktu DigiKey
F3733TR-ND - Páska a cívka (TR)
F3733CT-ND - Řezaná páska (CT)
F3733DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206L050/15YR
Popis
PTC RESET FUSE 15V 500MA 1206
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 15V 500 mA Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1206L050/15YR Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
100 ms
Odpor - výchozí (Ri) (min)
150 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
750 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
15V
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,065" Š (3,20mm x 1,65mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
500 mA
Tloušťka (max)
0,030" (0,75mm)
Vypínací proud (It)
1 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
100 A