1206L110/16WR
Číslo produktu DigiKey
18-1206L110/16WRTR-ND - Páska a cívka (TR)
18-1206L110/16WRCT-ND - Řezaná páska (CT)
18-1206L110/16WRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206L110/16WR
Popis
PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1206
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 16V 1.1 A Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1206L110/16WR Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
100 ms
Odpor - výchozí (Ri) (min)
40 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
210 mOhms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
16V
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,065" Š (3,20mm x 1,65mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
1.1 A
Tloušťka (max)
0,030" (0,75mm)
Vypínací proud (It)
2.2 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
100 A