1206L035/16YR
Číslo produktu DigiKey
F3732TR-ND - Páska a cívka (TR)
F3732CT-ND - Řezaná páska (CT)
F3732DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206L035/16YR
Popis
PTC RESET FUSE 16V 350MA 1206
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 16V 350 mA Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1206L035/16YR Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
100 ms
Odpor - výchozí (Ri) (min)
300 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
1.2 Ohms
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - max
16V
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,065" Š (3,20mm x 1,65mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
350 mA
Tloušťka (max)
0,030" (0,75mm)
Vypínací proud (It)
750 mA
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
100 A