1.5SMC39A
Číslo produktu DigiKey
1.5SMC39ATR-ND - Páska a cívka (TR)
1.5SMC39ACT-ND - Řezaná páska (CT)
1.5SMC39ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5SMC39A
Popis
TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
53,9V Svorka 28,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1.5SMC39A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
28,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
33,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
37,1V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
53,9V