1.5SMC39A
Číslo produktu DigiKey
1.5SMC39ABBTR-ND - Páska a cívka (TR)
1.5SMC39ABBCT-ND - Řezaná páska (CT)
1.5SMC39ABBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5SMC39A
Popis
TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
53,9V Svorka 28,2A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Modely EDA/CAD
1.5SMC39A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
28,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
33,3V
Průrazné napětí (min)
37,1V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
53,9V