1.5KE91CA
Číslo produktu DigiKey
1.5KE91CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
1.5KE91CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5KE91CA
Popis
TVS DIODE 77.8VWM 125VC DO201
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
125V Svorka 12,2A Ipp TVS dioda Průchozí otvor DO-201
Modely EDA/CAD
1.5KE91CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
12,2A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Průchozí otvor
Obousměrné kanály
77,8V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
86,5V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
125V