1.5KE400A
Číslo produktu DigiKey
1.5KE400ALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
1.5KE400ALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1.5KE400A
Popis
TVS DIODE 342VWM 548VC DO201
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
548V Svorka 3,7A Ipp TVS dioda Průchozí otvor DO-201
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3,7A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Průchozí otvor
Jednosměrné kanály
342V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
380V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
548V