0603L050SLYR
Číslo produktu DigiKey
F5760TR-ND - Páska a cívka (TR)
F5760CT-ND - Řezaná páska (CT)
F5760DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0603L050SLYR
Popis
PTC RESET FUSE 6V 500MA 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 6V 500 mA Ih Montáž na povrch 0603 (1608 metrický), Konkávní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
0603L050SLYR Modely
Kategorie
Čas do vypnutí
100 ms
Výrobce
Littelfuse Inc.
Odpor - výchozí (Ri) (min)
70 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
350 mOhms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Polymerový
Pouzdro
0603 (1608 metrický), Konkávní
Napětí - max
6V
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,032" Š (1,60mm x 0,80mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
500 mA
Tloušťka (max)
0,030" (0,75mm)
Vypínací proud (It)
1 A
Schvalovací agentura
cURus, TUV
Max. proud
50 A