0505016.MXP
Číslo produktu DigiKey
F3257-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0505016.MXP
Popis
FUSE CERM 16A 500VAC 500VDC 3AB
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 A 500 V AC 500 V Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Vypínací proud při jmenovitém napětí
50kA AC, 20kA DC
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
51.0
Způsob montáže
Požaduje držák
Schvalovací agentura
CE, cULus
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,250" prům. x 1,250" D (6,35mm x 31,75mm)
Střídavé jmenovité napětí
500 V
Stejnosměrný studený odpor
0.0073 Ohms