03560001Z
03560001Z
03560001Z
Číslo produktu DigiKey
F1906-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
03560001Z
Popis
FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pojistka Blok 15 A 600V 1 Obvod Kazeta Montáž na šasi
Kategorie
Pro použití s/související produkty
3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20)
Mfr
Typ pojistky
Kazeta
Řada
Typ držáku pojistky
Blok
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Napětí
Způsob montáže
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Velikost pojistky
0,25" prům. x 1,26" D (6,35mm x 32mm)
Materiál kontaktu
Pružinový, mosaz
Jmenovitý proud (A)
15 A