0314.500MXP
Číslo produktu DigiKey
F5960-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0314.500MXP
Popis
FUSE CERM 500MA 250VAC 125VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
500 mA 250 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A AC, 10kA DC
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
0.115
Způsob montáže
Požaduje držák
Schvalovací agentura
CE, CSA, UL
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,250" prům. x 1,250" D (6,35mm x 31,75mm)
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Stejnosměrný studený odpor
0.5 Ohms