0312007.MXP
Číslo produktu DigiKey
F4785-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0312007.MXP
Popis
FUSE GLASS 7A 250VAC 3AB 3AG
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategorie
Doba odezvy
Rychlá reakce
Mfr
Pouzdro
Řada
Vypínací proud při jmenovitém napětí
200A
Balení
Hromadné balení
Tavení I²t
118.0
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
CE, CSA, KC, PSE, UL
Způsob montáže
Požaduje držák
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,250" prům. x 1,250" D (6,35mm x 31,75mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.0146 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V