0312.125MXP
Číslo produktu DigiKey
F4779-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0312.125MXP
Popis
FUSE GLASS 125MA 250VAC 3AB 3AG
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
125 mA 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategorie
Doba odezvy
Rychlá reakce
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Schvalovací agentura
CE, CSA, UL
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,250" prům. x 1,250" D (6,35mm x 31,75mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
7.145 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V