023902.5HXP
Číslo produktu DigiKey
F2706-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
023902.5HXP
Popis
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.5 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Doba odezvy
Pomalá reakce
Mfr
Pouzdro
Řada
Vypínací proud při jmenovitém napětí
100A
Balení
Hromadné balení
Tavení I²t
79.705
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
CE, CSA, KC, PSE, UL
Způsob montáže
Požaduje držák
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.0583 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V