BK/GMD-2.5-R
Číslo produktu DigiKey
283-2916-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK/GMD-2.5-R
Popis
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Podrobný popis
2.5 A 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Mfr
Doba odezvy
Pomalá reakce
Vypínací proud při jmenovitém napětí
100A
Tavení I²t
94.0
Schvalovací agentura
CSA, PSE/JET, UL
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.0905 Ohms