0235.300MXP
Číslo produktu DigiKey
F4717-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0235.300MXP
Popis
FUSE GLASS 300MA 250VAC 5X20MM
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
300 mA 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Doba odezvy
Rychlá reakce
Mfr
Pouzdro
Řada
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Balení
Hromadné balení
Tavení I²t
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
CE, CSA, KC, UL
Způsob montáže
Požaduje držák
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
1.6 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
250 V