BK1/GMA-300-R
Číslo produktu DigiKey
283-BK1/GMA-300-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK1/GMA-300-R
Popis
FUSE GLASS 300MA 250VAC 5X20MM
Podrobný popis
300 mA 250 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 5mm x 20mm
Kategorie
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Balení
Hromadné balení
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A
Tavení I²t
0.019
Schvalovací agentura
CSA, PSE, UL
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,205" prům. x 0,787" D (5,20mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.906 Ohms