022902.5HXP
Číslo produktu DigiKey
F2475-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
022902.5HXP
Popis
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 125VDC
Podrobný popis
2.5 A 250 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 2AG, 5mm x 15mm
Doba odezvy
Pomalá reakce
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A AC, 10kA DC
Tavení I²t
50.0
Schvalovací agentura
CE, CSA, PSE, UL
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,177" prům. x 0,570" D (4,50mm x 14,48mm)
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Stejnosměrný studený odpor
0.0502 Ohms