0225002.MXP
Číslo produktu DigiKey
F4658-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0225002.MXP
Popis
FUSE GLASS 2A 250VAC 125VDC 2AG
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 A 250 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 2AG, 5mm x 15mm
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Vypínací proud při jmenovitém napětí
100A AC, 10kA DC
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
1.5
Způsob montáže
Požaduje držák
Schvalovací agentura
CE, CSA, PSE, UL
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,177" prům. x 0,570" D (4,50mm x 14,48mm)
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Stejnosměrný studený odpor
0.0497 Ohms